Wuxi Tps Machinery Technology Co., Ltd.

Wuxi Tps Machinery Technology Co., Ltd.

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
marki: TPS
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000
Rok założenia: 2008
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Wuxi TPS Machinery Technology Co., Ltd jest producentem założonym w 2001 roku i ma siedzibę w Wuxi niedaleko Szanghaju, z personelem ponad 100, powierzchnią warsztatową 15 000 m2, kapitałem zakładowym w wysokości 10 milionów RMB i własnym importem i pozwolenie na wywóz.

Wuxi TPS Machinery produkuje różne linie do cięcia na długość, linie do cięcia cewek, rodzaje linii do obróbki metalu dla HR CR GI, stal węglową, stal nierdzewną, aluminium ( cena maszyny do cięcia cewek / cena maszyny do cięcia cewek / maszyna do cięcia cewek stali do walcowni rur i walców Maszyna do cięcia Maszyna do cięcia / Maszyna do cięcia cena / Maszyna do cięcia na długość / Maszyna do cięcia na długość / Nożyce do cięcia Linia do cięcia na długość Maszyna do cięcia na długość / Linia do cięcia na sprzedaż ), które zostały zaprojektowane przez technologię tajwańską. Zawsze koncentrujemy się na opracowywaniu, badaniu i projektowaniu produktów zaawansowanych technologicznie, a także na kultywowaniu wybitnych techników, po wykształceniu zespołu zarządzającego, który potrafi fachowo zarządzać nowoczesnymi przedsiębiorstwami, zespołu przemysłowego, który może kształtować produkty wysokiej jakości oraz pracujący zespół pracowników pełen marzeń i pasji. Idealne połączenie siły i mądrości stanowi podstawę siły konkurencyjnej marki „Yuan Yang”.

Po ponad 20 latach rozwoju, wraz ze wzrostem i rozwojem działalności eksportowej, nasze maszyny eksportowały do ​​ponad 40 krajów, na przykład do Rosji, Turcji, Indii, Bangladeszu, Pakistanu, Egiptu, Iranu, Libii, Jordanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii , Etiopia, Albania, Tajlandia, Indonezja, Wietnam, Birma itp.


Wyjątkowa jakość naszych produktów sprawia, że ​​cieszymy się uznaną renomą na rynku międzynarodowym.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w celu współpracy.

Historia
Wuxi TPS Machinery Technology Co., Ltd to producent, który został założony w 2001 roku i ma siedzibę w Wuxi niedaleko Szanghaju, z personelem powyżej 100, powierzchnią warsztatową 15 000 m2, kapitałem zakładowym w wysokości 10 milionów RMB i własnym importem i pozwolenie na wywóz.

Usługa
Techniczna i projektowa maszyna do cięcia jest z Tajwanu. Powinniśmy zaprojektować i współpracować z Tobą zgodnie z Twoimi wymaganiami.
Kompletny idealny sprzęt wymaga połączenia doskonałej technologii i bogatego doświadczenia. Oznacza to, że zarówno technologia, jak i doświadczenie są ważne, Dostarczamy duży sprzęt do miasta przetwórstwa stali w pobliżu naszej firmy. Ich przetworzona stal jest sprzedawana na terenie całego kraju i świat, z którego nasz sprzęt zdobył bogate doświadczenie. Wybierz nas, nie tylko dostaniesz maszynę, ale także doświadczenie i technologię od nas.

Nasz zespół
Mamy dobry dział inżynieryjny z ponad 10-letnim doświadczeniem w cięciu i cięciu na długość pola maszynowego.

Mamy duży zespół do spraw instalacji i uruchomienia dla klientów na całym świecie.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość